Football Manager Handheld 2013

Football Manager Handheld 2013 4.0.1

Najlepszy manager piłkarski na Android w odsłonie na rok 2013

Football Manager HandHeld 2013 to typowy piłkarski menedżer przeznaczony dla urządzeń z systemem Android. Choć nie jest tak rozbudowany jak podobne gry znane z pecetów, i tak sprawia ogromną frajdę. Jeśli masz ochotę być polskim Guardiolą - zaryzykuj i kup grę! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szalenie wciąga!
  • Dobrze zaprojektowany interfejs
  • Łatwa obsługa
  • Wiele statystyk

Wady

  • Wymaga mocnego telefonu z Androidem
  • Brak podglądu meczu w 3D

Niezbędny
10

Football Manager HandHeld 2013 to typowy piłkarski menedżer przeznaczony dla urządzeń z systemem Android. Choć nie jest tak rozbudowany jak podobne gry znane z pecetów, i tak sprawia ogromną frajdę. Jeśli masz ochotę być polskim Guardiolą - zaryzykuj i kup grę!

W Football Manager HandHeld 2013 możesz zostać trenerem jednej z 14 licencjonowanych lig, chociaż niestety nie ma pośród nich tej polskiej. Przejmując kontrolę nad drużyną będziesz za nią całkowicie odpowiedzialny. Począwszy od transferów, treningów, taktyki, finansów, a na samopoczuciu piłkarzy skończywszy - wszystko to będzie na Twoich barkach!

Football Manager HandHeld 2013 obsługuje się zadziwiająco dobrze. Gra po przeniesieniu na ekrany dotykowe wcale nie odstrasza skomplikowanym, czy mało intuicyjnym sterowaniem. Opcje nie są ukryte zbyt głęboko, a najważniejsze dostępne są w zasięgu co najwyżej kilku tapnięć.

Liczba klubów z licencjami nie zachwyca w FMH13 na Android, ale na pewno jest satysfakcjonująca. Składy są aktualne, na ile to oczywiście możliwe. Profile graczy są dosyć rozbudowane i oprócz tabeli umiejętności znajdują się w nich informacje dotyczące kontraktu, statystyk, samopoczucia, predyspozycji do gry na wszystkich pozycjach czy ewentualnych karach.

Ustawianie drużyny przed meczem jest dosyć łatwe, chociaż nauczenie się obsługi za pomocą ekranu dotykowego może trochę potrwać. Niestety, opcje taktyczne są dosyć ubogie i chyba trudno nimi wpłynąć na losy meczu. Trzeba jednak pamiętać, że sama taktyka nie wygrywa meczu.

W porównaniu do Football Manager HandHeld 2012 w wersji 2013 mamy dwie nowe ligi - Irlandia i Północna Irlandia. Zaktualizowano składy na sezon 2012/2013. Dodano nawet zdjęcia graczy! Usprawniono moduł z newsami o wydarzeniach piłkarskiego sezonu w grze. Zaktualizowano opcje porównywania graczy.

Football Manager HandHeld 2013 to bardzo udana produkcja, przypominająca najlepsze lata pecetowego Championship Managera. To chyba najlepszy piłkarski menedżer dostępny na Android. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i masz chciałbyś się sprawdzić na trenerskiej ławce FC Barcelony, Realu Madryt lub Borussii Dortmund, to Football Manager HandHeld 2013 na Android jest świetnym wyborem.

Football Manager Handheld 2013

Download

Football Manager Handheld 2013 4.0.1